Працівники підприємства "Полтавафарм" двічі перекривали трасу Київ — Харків

2016-03-29 03:35:22

Співробітники комунального підприємства "Полтавафарм" двічі перекривали трасу Київ Харків. На чотири години зупиняли рух транспорту 18 та 21 березня. Протестують проти рейдерського захоплення підприємства.

На дорогу вийшли майже 200 людей у білих халатах. Тримали в руках плакати з надписами "Полтавафарм" власність громади", "Руки геть від підприємства".

 Обласна влада призначила дивного заступника директора підприємства. Він зробив собі дублікат печатки й обнулив рахунки. Людям не дають зарплату. Не можемо розплатитися за ліки й закупити необхідні медикаменти, розказує представник колективу Сергій Горбань. Від підприємства залежить не лише робота аптечних пунктів, а й постачання необхідними ліками всіх медзакладів області. Страждають тяжкохворі, залежні від інсуліну. В психлікарні закінчується заспокійливе. А нас ніхто не чує. Обійшли всі кабінети чиновників в обл­адміністрації жодної реакції.

Утворився великий затор із вантажівок. Легкові автомобілі об'їжджали його міськими дорогами. За порядком стежили патрульні. Заспокоювали обурених далекобійників.

 Дітей, вагітних і хворих пропускаємо, а всіх інших блокуємо. Зранку перекрили вулицю Жовтневу поблизу СБУ, потім провели мітинг біля облдержадміністрації. Вирішили застосувати радикальні заходи. Тому прийшли на трасу міжнародного значення, розповів організатор акції Василь Ковальчук, 58 ­років.

До мітингарів ніхто із представників влади не приїхав.

На черговій сесії облради депутати проголосували за нового керівника підприємства "Полтавафарм". Він пообіцяв розібратися з рахунками підприємства й доправити ліки в медзаклади.

Комунальне підприємство "Полтавафарм" надає послуги в 273 аптеках і 660 фельдшерсько-акушерських пунктах області.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share