Собаці поставили протези

2016-03-29 03:20:23

Собаці на прізвисько Філософ із притулку "Милосердя" в селищі Брюховичі неподалік Львова замість чотирьох лап поставили протези. Корсет та імплантати зробили польські фахівці.

 Без лапок Філософ доповз до дачних кооперативів. Його побачили люди, передали зоозахисникам. У тварини були відрубані кінцівки. Весь у блохах, не міг почесатися. Замість лап стирчали кістки він на них спирався, намагався пересуватися. З передніми була краща ситуація, задні в гіршому стані, розповідає директор притулку "Милосердя" Наталія Кузнецова. Більше травм на тілі не мав. Здається, Філософа покалічили люди. Навіщо це зробили, невідомо.

Зоозахисники написали листа до колег у Польщі. Там роблять собачі протези. Українські та польські волонтери зібрали кошти. Філософа повезли до клініки в Лодзі.

 Поляки були шоковані. Уперше вони зіткнулися з ситуацією, коли треба робити протези на всі чотири лапи, розповідає волонтер 35-річна Ольга Колесніченко. Виготовили корсет, протези та возик-розвантажувач. Усе коштувало 2600 злотих 18 148 гривень. Тепер Філософ у львівській ветклініці звикає до нового способу життя. Добре було би знайти йому господаря.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share