У центрі Києва руйнують будинок, якому понад 100 років

2016-03-29 09:45:23

У столиці на вулиці Грушевського 4б руйнують будинок, збудований вкінці ХІХ століття. Про це Gazeta.ua розказали активісти, що знаходяться на місці пригоди.

"Раніше такі будинки підпалювали. Цей будинок горів кілька років тому, в результаті підпалу повністю вигорів дах. Але тоді силами громадських організацій вдалося врятувати будинок. Ним опікувалася "Мистецька платформа. Тут відбували різні мистецькі акції, перфоманси. Але вже кілька днів тому приїхала будівельна бригада. Зараз вони руйнують перегородки будинку, сподіваючись, що він завалиться," - каже 28-річний Максим Остяк. останні кілька місяців він прожив у будинку на Грушевського.

За словами громадського активіста Миколи Марусика, будинок може впасти в будь-який момент.

"Будівельники знищили перекриття між квартирами. Є небезпека завалу, як і на Богдана Хмельницького, коли загинули люди. На першому поверсі цього будинку знаходиться низка громадських організацій - "Маю вибір", "Шлях до мабутнього", "Планета дитини". Тут же функціонує і "Маскувальний батальон". Якщо будинок завалиться - можуть бути людські жертви", - каже 26-річний Микола.

Будинок на вулиці Грушевського збудований вкінці ХІХ століття. З 2010 року тут діяла громадська орагіназція "Мистецька платформа", що проводила мистецькі акції. За словами активістів, земельна ділянка на Грушевського 4б належить фірмі "Грааль", власниками якої є Дмитро та Михайло Табачники. Дмитро Табачник працював міністром освіти в уряді Миколи Азарова.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share