Як монашки коноплю вирощували

2016-03-29 15:20:22

Багато хто знає, що черниці ведуть праведний спосіб життя, а у вільний від служіння Богу час роблять різні речі і готують продукти на продаж, щоб потім віддати ці гроші церкві.

"Сестри з долини" в Каліфорнії мають власний невеликий бізнес, який може шокувати. Черниці розводять медичну коноплю і продають її всім нужденним.

В марихуані є як мінімум два активних елементи - тетрагідроканнабінол (ТГК), який відповідає за психотропний ефект, а також каннабідіол (КБД), що відповідає за розслаблений стан людини. У кожному сорті конопель різне співвідношення ТГК і КБД, і якщо першого значно більше, такий сорт вважається рекреаційним, тобто, по суті, звеселяючим наркотиком.

"Сестри з Долини" (The Sisters of the Valley) вирощують другий вид конопель, в якому переважає КБД. Такі сорти марихуани не приносять ейфорії, проте значно полегшують життя людині, яку мучать різні хвороби. Так, медична марихуана полегшує хронічний біль (у спині або суглобах), мігрені, істотно зменшує кількість епілептичних нападів, допомагають людям, що страждають від артриту, і навіть допомагає людям, у яких діагностовано рак.

Самі черниці стверджують, що виробляють виключно натуральний препарат. Їх коноплі, на відміну від фармацевтичних препаратів, не мають побічних ефектів на організм.

У Каліфорнії такий бізнес легальний і у сестер є всі необхідні ліцензії. Однак муніципалітет містечка, в якому вони знаходяться, бачить загрозу для громадськості.

"У нашому місті немає місця марихуані!" - каже мер. - "Нехай це і законно, але ми не хочемо бачити зарості конопель поряд з нашими дітьми."

"Заростями конопель" він назвав невеликий трикімнатний будиночок на околиці міста біля залізничної станції. Там сестра Кейт і сестра Дарсі кожен день працюють з горщиками, в яких зростає канабіс. Після того, як "колоски" дозрівають, сестри роблять з них есенцію, яку потім додають в мазі, креми, харчові продукти, а також напої.

Насправді черниці, звичайно, не справжні. Ідея такого способу прийшла до Кейт, після того, як був затверджений абсурдний місцевий закон, згідно з яким піцу визнали овочем. "Ну якщо піца овоч, то я черниця," - вирішила дівчина. Так народилася ідея її сьогоднішнього бізнесу.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share