В Англії футболіст-педофіл отримав шість років в'язниці

2016-03-25 14:37:03

Колишній півзахисник "Сандерленда" і національної англійської збірної Адам Джонсон засуджений до шести років позбавлення волі за розбещення підлітка. Про це повідомляє BBC News.

28-річний футболіст був засуджений за двома пунктами звинувачення. Джонсон зізнався в тому, що спокушав свою 15-річну фанатку і цілувався з нею, проте відкинув звинувачення в сексуальному зв'язку з підлітком.

"Це ваш перший термін, це повністю ваша вина. Ви підірвали довіру молодих уболівальниць, які очікували від вас пристойної поведінки", - заявила суддя королівського суду Бредфорда.

Звинувачення футболістові було пред'явлено 10 лютого 2016 року. Після цього "Сандерленд" розірвав контракт з гравцем в односторонньому порядку.

2 березня 2015 року Джонсон був заарештований за підозрою в інтимному зв'язку з неповнолітньою. За даними слідства, в період з 30 грудня 2014 го по 26 лютого 2015 року футболіст спілкувався з 15-річною дівчиною в соціальних мережах і зустрічався з нею, маючи намір вступити в сексуальний зв'язок.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share