Шаховий турнір у Миколаєві переріс у бійку

2016-03-28 15:07:23

На шаховому турнірі, що пройшов в українському Миколаєві, відбулася бійка. В результаті інциденту постраждав один з місцевих гравців Володимир Сакун, повідомляє Лента.ру з посиланням на "Вести".

На меморіалі Миколи Шелеста за однією дошкою зустрілися чемпіонка України 2015 року Анастасія Рахмангулова і Сакун, який вважається одним з найсильніших шахістів у Миколаєві. Дівчина, граючи білими, припустилася помилки і ризикувала програти нічийну партію. Її опонент прорахував ситуацію і почав тягнути час, роблячи ходи, які не мали сенсу.

Рахмангулова прийняла це за неповагу до себе і засмутилася. Шахістку вирішив підтримати її тренер Михайло Герасименюк. Однак наставник не став заспокоювати підопічну, а замість цього двічі вдарив Сакуна. Чоловікові довелося звернутися до лікаря: в нього були розсічені брови і перенісся, також виявилися розірвані очні капіляри.

Пізніше Рахмангулова вибачилася за поведінку Герасименюка, якого, імовірно, буде дискваліфіковано. Про інцидент поінформовано Федерація шахів України.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share