Шевченко вже провів два самостійних тренування - Фоменко

2016-03-28 08:49:22

Наставник збірної України Михайло Фоменко розповів про кадрові проблеми і майбутній матч з Уельсом.

"Крім Малишева всі інші готуються до гри з Уельсом. Є певні проблеми у декількох гравців, але, сподіваємося, вже завтра всі будуть повністю готові", - розповів Фоменко.

"Ми нечасто граємо з представниками цього регіону, колектив у валлійців підібрався хороший. Подивилися кілька їхніх ігор. Збірна Уельсу безпосередньо вийшла до фінальної частини Євро-2016. Команда мало забиває і мало пропускає", - аналізує суперника тренер.

"Завтра вийдуть ті виконавці, які самі повинні собі стовпити місця в основному складі. Хто буде сильніший, той і буде грати", - зазначає тренер.

"Кіпр? Багато основних футболістів були відсутні. Плюс до того, пройшло багато часу з тих пір, як команда збиралася в останній раз. Нам потрібно мати інформацію про те, хто може допомогти нам під час відсутності лідерів. Подивилися в справі і молодь. Все це не могло не позначитися на змісті гри", - прокоментував Фоменко останню гру.

Зміст гри оцінив би на "три з плюсом" - Фоменко

"Обов'язки Шевченка? Він провів вже два самостійних тренування. Не може ж людина, яка стільки всього досягла в футболі на високому рівні і має диплом тренера, чогось не розуміти або не вміти. Андрій їздив і дивився за виступами деяких гравців за кордоном. В ту ж Німеччину. Малиновський? Шевченко проаналізує нинішню форму і цього футболіста", - уклав тренер.

Нагадаємо, що товариський матч Україна - Уельс відбудеться 28 березня в Києві на НСК "Олімпійський". У прямому ефірі цей поєдинок покаже ТРК "Україна". Текстову трансляцію проведе сайт Gazeta.ua. Початок матчу - о 21:00.

Нагадаємо, поєдинок з командою Кіпру в Одесі завершився мінімальною перемогою синьо-жовтих з рахунком 1:0.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share