Важливо, що пройшли далі - Луческу

2016-03-28 08:09:21

Наставник "Шахтаря" Мірча Луческу прокоментував результат матчу-відповіді проти "Ворскли" в рамках ¼ фіналу Кубка України.

"Важливо, що ми пройшли далі в Кубку. Як важливо і те, що ми провели цей матч саме зараз. Два тижні без ігрової практики для тих, хто не виступає за збірні, - це було б занадто багато. Добре, що ми зустрічалися з дуже мотивованою командою. "Ворскла" хотіла реабілітуватися після двох поразок від "Шахтаря". Вийшла хороша атакуюча гра, було створено багато моментів. І якщо в першому матчі нам вдалося забити чотири м'ячі, то сьогодні з семи-восьми створених моментів ми, на жаль, не всі реалізували. Це футбол!

Незадоволений розслабленням двох центральних захисників. В епізоді з другим голом зіграли неуважно, а в першому випадку заробили зовсім непотрібний штрафний. Плюс неуважність Сарнавського. "Ворскла" добре оборонялася протягом двох таймів, але здійснювала дуже багато фолів. Важливо, що ми закінчили матч без травмованих і всі можуть готуватися далі. Не думаю, що в грі, яка практично нічого не вирішувала, потрібно було здійснювати стільки фолів і діяти так жорстко. Що стосується Малишева: домовилися з Михайлом Фоменком, що для нього краще зіграти сьогодні. Він молодий футболіст. Тим більше в перспективі того, що скоро чекає матч з "Брагою". Максим був задіяний в першій грі збірної. Можливо, завтра на поле вийдуть інші опорні півзахисники. В принципі, у нас сьогодні, крім нього, на позицію опорного хавбека з оборонними функціями нікого не було", - сказав Луческу.

"Дентіньо? В цілому, задоволений тим, як він діяв. Звичайно, потрібно більше ігрової практики для цієї позиції, щоб краще зрозуміти механізми оборонного плану, що у нього, на жаль, не завжди виходить. Дентіньо подобається атакувати, але, думаю, сьогодні він зіграв досить добре", - додав тренер.

Нагадаємо, матч завершився перемогою "Ворскли". Але за сумою двох ігор полтавська команда вибула з турніру.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share