Президент клубу повинен вирішити, на що він готовий піти, а на що ні - Ребров

2016-03-29 10:45:22

Київському "Динамо" необхідно підсилитися, щоб конкурувати з "Шахтарем" в чемпіонаті України.

Про це в інтерв'ю радіо "Вести" сказав головний тренер столичної команди Сергій Ребров.

"Якщо ми хочемо конкурувати в чемпіонаті України з "Шахтарем" і успішно грати в Лізі чемпіонів, то нам потрібно посилення. В умовах кризи наш президент повинен вирішити, на що він готовий піти, а на що ні.

Я дуже хочу отримати якісних футболістів. Що буде влітку? Напевно, це, в першу чергу, потрібно вирішувати президенту.

Щоб вирішувати серйозні завдання, потрібні якісні гравці. Якщо немає можливості купувати футболістів, то нам потрібно їх ростити, але на це потрібен час. "Прийшов Ребров - заграли всі молоді футболісти" - так не може бути", - сказав Ребров.

На кожну позицію у нас є три гравці, яких ми постійно переглядаємо. У разі відходу наших лідерів, ми будемо повертатися до цього списку і намагатися когось із них придбати. Будемо посилювати ті позиції, які влітку звільняться. Напевно, влітку прийде час, коли Ярмоленко скаже: "Я все, що міг, віддав "Динамо" і хочу прогресувати в іншому чемпіонаті". Я думаю, що буде нечесно і неправильно його знову утримувати", - додав наставник "Динамо".

Раніше повідомлялося, що тренер після закінчення сезону може залишити клуб через розбіжності з керівництвом біло-синіх.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share