Дівчинку забрали у прийомних батьків

2016-03-29 04:05:22

6-річну Лексі забрали з родини прийомних світлошкірих батьків, бо дівчинка на 1,5% належить до корінного народу США чокто. Дитина прожила у сім'ї п'ять років. Подружжя Расті та Саммер ­Пейдж узяли дівчинку 17-місячною. Відтоді намагалися удочерити. Згідно з індіанським законом про соціальний захист дітей від 1970-го, дівчинка має жити з індіанськими батьками. Лексі віддадуть родичам батька до штату Юта. Вони також не є корінними американцями, але спілкуються з чоловіком.

Біологічна матір дівчинки зловживає психотропними препаратами. Батько корінний американець, має проблеми з законом. Відбуває покарання у в'язниці. Дві сестри Лексі живуть у прийомних сім'ях.

 Батьки знали, що дитина має індіанське коріння. Та навмисне затягували судовий процес, створюючи нестабільність у житті дівчинки. Це їхня провина, що Лексі так довго провела у сім'ї, яка не підходить їй за законом, кажуть у Національній асоціації з соціального захисту дітей індіанців.

Сусіди розбили під будинком Пейджів наметове містечко. Перешкоджали соцпрацівникам забрати Лексі. Ті приїхали з поліцією, коли дівчинка гралася в саду з біологічними дітьми Пейджів.

 Не дайте забрати мене! кричала вона. Расті Пейдж роз­пла­кався. У Саммер почалася істерика.

Сусіди продовжують протестувати. Запросили журналістів телеканалів.

 У мене серце розривається. Лексі була частиною нашої сім'ї п'ять років. Вона навіть не розуміє, що відбувається. Це просто знищить дитину, говорить ­названа бабуся Тарі Келлі.

В офіційному зверненні представники племені чокто заяв­ляють, що діють в інтересах ­дитини.

Звернення про те, щоб Лексі залишили із прийомними батьками, підписали понад 40 тис. людей.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share