Влада Кіпру назвала ім'я справжнього викрадача EgyptAir

2016-03-29 12:19:23

Чоловіка, який викрав літак авіакомпанії EgyptAir та тримає в заручниках пасажирів і членів екіпажу, звуть Саїф Елдін Мустафа.

Про це повідомляє DailyMail.

Як зазначає видання, ситуація досі триває, ймовірно, маючи на увазі продовження переговорів. У заручниках все ще залишаються чотири члени екіпажу та троє пасажирів.

52-річний єгиптянин Мустафа жив на Кіпрі до 1994 року. Його колишня дружина досі живе в Ларнаці, у подружжя четверо дітей. На чоловікові пояс смертника. Спершу він вимагав звільнення ув'язнених в Єгипті жінок. Згодом виявилось, що викрадач єгипетського пасажирського літака захотів побачити на Кіпрі свою колишню дружину.

Раніше стало відомо, що Ібрагім Самах, якого ЗМІ називали викрадачем літака EgyptAir, виявився пасажиром цього рейсу. Одна єгипетська жінка в інтерв'ю місцевим ЗМІ сказала, що є дружиною Ібрагіма Самаха. Розповіла, що її чоловік не терорист і що він прямував в Каїр, звідки мав летіти у Сполучені Штати для участі в конференції. Сам Ібрагім повідомив ЗМІ, що йому в числі інших пасажирів вдалося покинути борт викраденого літака.

Нагадуємо, літак авіакомпанії EgyptAir, який здійснював внутрішній переліт з Олександрії в Каїр, у вівторок був викрадений і приземлився на Кіпрі.Источник: Gazeta.ua
Поделиться: Facebook share Twitter share Google share